Michael Rittstein - Tu a Tam

Nejdelší strana: 42 cm

Barevné litografie, obě 35/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole tužkou M. Rittstein. Volný list.

Pozn.: Dvě litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

vydraženo top
113938. Tu a Tam
Dražba ukončena:07.04.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč