Michael Rittstein - Toaleta

Litografie, 16x21 cm, signováno vpravo dole Rittstein, volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

14210. Toaleta
Dražba ukončena:15.11.2017 22:38:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč