Michael Rittstein - Strom

Litografie, 21x29 cm. 2/50. Signováno vpravo dole M. Riitstein 99. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

34498. Strom
Dražba ukončena:18.09.2019 21:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč