Michael Rittstein - Soubor 5-ti grafických listů

Litografie, 23x12 cm. Signovány vpravo dole M. Rittstein. Volné listy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

24369. Soubor 5-ti grafických listů
Dražba ukončena:14.11.2018 21:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč