Michael Rittstein - Scéna v interiéru

Litografie, 15x21 cm. Signováno vpravo dole M. Rittstein. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

19892. Scéna v interiéru
Dražba ukončena:26.04.2018 20:23:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč