Michael Rittstein - Roztržka

Litografie, 25x21 cm. Signováno dole uprostřed tužkou M. Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

55763. Roztržka
Dražba ukončena:10.02.2021 20:02:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč