Michael Rittstein - Pád

Kolorovaná litografie, 42x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole M. Rittstein. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

89275. Pád
Dražba ukončena:29.01.2023 21:09:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč