Michael Rittstein - Ošklivé kačátko

Litografie, 41x29 cm. Nesignováno. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

61387. Ošklivé kačátko
Dražba ukončena:15.07.2021 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč