Michael Rittstein - Ošklivé kačátko

Litografie, 40x30 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou M. Rittstein. Volný list.

Pozn.: 2 litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

59620. Ošklivé kačátko
Dražba ukončena:13.05.2021 22:26:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč