Michael Rittstein - Objetí

Litografie 19/70, 33x45 cm. Signováno tužkou dole uprostřed M. Rittstein. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

89241. Objetí
Dražba ukončena:29.01.2023 20:43:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč