Michael Rittstein - Midas VII - VIII

Litografie, dohromady: 41x29 cm, signovány vpravo dole M. Rittstein, volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

15512. Midas VII - VIII
Dražba ukončena:24.01.2018 21:15:38
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 900 Kč