Michael Rittstein - Mechanický pták a Údiv

Litografie, obě 21x30 cm. Obě signovány M. Rittstein 85. Volné listy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

19779. Mechanický pták a Údiv
Dražba ukončena:26.04.2018 18:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč