Michael Rittstein - Kytarista

Barevná litografie, 21x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Rittstein 2014. Limitovaná edice 1/110. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

55747. Kytarista
Dražba ukončena:10.02.2021 20:00:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč