Michael Rittstein - Kuchyňský spor

Litografie, 50x65 cm. Signováno tužkou vpravo dole M. Rittsrein 89. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

91158. Kuchyňský spor
Dražba ukončena:05.03.2023 20:20:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč