Michael Rittstein - Kompozice

Litografie, 27x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Rittstein 98. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

50346. Kompozice
Dražba ukončena:14.10.2020 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč