Michael Rittstein - Jenom moje

Litografie, 30x40 cm. Signováno tužkou uprostřed M. Rittstein. 2015. Číslováno 26/40. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

79864. Jenom moje
Dražba ukončena:13.07.2022 20:20:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč