Michael Rittstein - Jenom moje

Litografie, 30x40 cm. Signováno tužkou uprostřed M. Rittstein. 2015. Číslováno 26/40. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

79864. Jenom moje
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč