Michael Michajlov - Staré město - Re 3

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M.M. 24 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1991
Akademický malíř ukrajinského původu. Od roku 2003 žije v ČR. Maluje klasická plátna a velkoformátové exteriérové umělecké malby. Navrhuje interiéry hotelů, restaurací, kaváren. Často se zabývá také grafikou, knižním designem a ilustrací. Jeho díla našla majitele po celé Evropě.

129393. Staré město - Re 3
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:05.12.2024 21:42:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč