Nejdelší strana: 100 cm
Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M.M. 24 Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1991
Akademický malíř ukrajinského původu. Od roku 2003 žije v ČR. Maluje klasická plátna a velkoformátové exteriérové umělecké malby. Navrhuje interiéry hotelů, restaurací, kaváren. Často se zabývá také grafikou, knižním designem a ilustrací. Jeho díla našla majitele po celé Evropě.