Michael Michajlov - Staré město - Re 1

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M.M. 24 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1991
Akademický malíř ukrajinského původu. Od roku 2003 žije v ČR. Maluje klasická plátna a velkoformátové exteriérové umělecké malby. Navrhuje interiéry hotelů, restaurací, kaváren. Často se zabývá také grafikou, knižním designem a ilustrací. Jeho díla našla majitele po celé Evropě.

121407. Staré město - Re 1
Dražba ukončena:29.08.2024 20:59:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč