Michael Michajlov - Barvy

Olej na plátně, 80x100 cm. Monogramováno vpravo dole M.M. 23 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1991
Akademický malíř ukrajinského původu. Od roku 2003 žije v ČR. Maluje klasická plátna a velkoformátové exteriérové umělecké malby. Navrhuje interiéry hotelů, restaurací, kaváren. Často se zabývá také grafikou, knižním designem a ilustrací. Jeho díla našla majitele po celé Evropě.

104117. Barvy
Dražba ukončena:26.10.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč