Olej na plátně, 31x52 cm. Monogramováno vpravo dole MH. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1843 – 1921 Německý krajinář