Michael Haubtmann - Romatické krajina s horským jezerem

Olej na plátně, 31x52 cm. Monogramováno vpravo dole MH. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1843 – 1921
Německý krajinář

125230. Romatické krajina s horským jezerem
Dražba ukončena:30.10.2024 22:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč