Michael Haubtmann - Elba

Akvarel, 18x25 cm. Signováno vlevo dole M. Haubtmann. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1843 – 1921
Německý krajinář

vydraženo top
121115. Elba
Dražba ukončena:11.08.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč