MgA. Tomáš Vavříček - Žena

Kombinovaná technika, 100x100 cm. Signováno vlevo nahoře Vavříček 18. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

70000. Žena
Dražba ukončena:15.12.2021 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč