MgA. Tomáš Vavříček - Uran - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

60824. Uran - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.06.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč