MgA. Tomáš Vavříček

60824. Uran - VELKÝ FORMÁT

popis: Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Boskovicích. Studoval AVU v Praze. Zajímavostí je, že vytvořil rekord v největším počtu vystavených obrazů od jednoho autora. Počet autoportrétů, za které si vysloužil zápis do České knihy rekordů, je 2222. V současnosti pokračuje dál a chce dosáhnout počtu 12080.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč