MgA. Tomáš Vavříček - Těžký večer - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 100x100 cm. Signováno vlevo nahoře Vavříček 18. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

63534. Těžký večer - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.08.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč