Nesignováno - Starověký motiv

Kombinovaná technika, 150x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 165 cm

Nesignováno
116371. Starověký motiv
Dražba ukončena:26.05.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč