MgA. Tomáš Vavříček - Soubor 2 prací

Grafické listy, 27x17 cm a 25x20 cm. Signováno vpravo dole T. Vavříček. Rám, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen, 1x list mírně poškozen.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

48061. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:17.09.2020 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.07.2020 19:30:18) 6680