MgA. Tomáš Vavříček - Sofie

Kombinovaná grafická technika na plátně, 73x58 cm. Signováno zezadu. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

118051. Sofie
Dražba ukončena:23.06.2024 20:55:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč