MgA. Tomáš Vavříček - Siesta - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Vavříček 18. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

63442. Siesta - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.08.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč