MgA. Tomáš Vavříček - Sen o lásce

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

91394. Sen o lásce
Dražba ukončena:29.03.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč