MgA. Tomáš Vavříček - Nový svět

Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Vavříček 18. Nerámováno.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

63726. Nový svět
Dražba ukončena:26.08.2021 22:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč