MgA. Tomáš Vavříček - Nová doba

Kombinovaná technika 100x70 cm. Signováno vlevo dole Vavříček 18 Rám, plexisklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

76028. Nová doba
Dražba ukončena:28.04.2022 21:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč