MgA. Tomáš Vavříček - Leontýna

Nejdelší strana: 53 cm

Kombinovaná grafická technika na plátně, 50x39 cm. Signováno vlevo dole Vavříček Tomáš. Rámováno.

Pozn.: Signováno vzadu MgA. Tomáš Vavříček. Dílo bylo získáno přímo v ateliéru autora.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

112644. Leontýna
Dražba ukončena:10.03.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč