MgA. Tomáš Vavříček - Karina

Nejdelší strana: 73 cm

Kombinovaná grafická technika na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole Vavříček Tomáš. Rámováno.

Pozn.: Signováno vzadu MgA. Tomáš Vavříček. Dílo bylo získáno přímo v ateliéru autora.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

112588. Karina
Dražba ukončena:10.03.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč