Marie Madejová - Z bolesti se rodí síla

Olej na plátně, 70x80 cm. Monogramováno vpravo dole M. Ma. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1984
Narodila se na Karvinsku. V současné době žije a tvoří na Frýdecko-Místecku. Vystudovala střední uměleckou školu se zaměřením na design a dále fakultu umění, sochařský ateliér pod vedením Doc. Mária Kotrby. Síla jejího portfolia spočívá v pozoruhodné kontrole její linie a preciznosti její techniky. Každý obraz demonstruje hluboké zvládnutí formy a anatomie, což umožňuje jejím objektům – zejména koním – působit realisticky i expresivně, s konzistencí, která definuje její uměleckou identitu. V české republice měla několik společných i samostatných výstav, v současné době se zaměřuje na tvorbu děl do zahraničí a na práci na zakázku. Její obrazy a sochy jsou v zemích celého světa.

doporučujeme
154212. Z bolesti se rodí síla
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč