.

24621. Město Sitten ve Švýcarsku 16. stol.

popis: Dřevoryt, 36x26 cm, nesignováno, volný list.
Zobrazuje měso a dvě opevněná biskupská sídla na dominantních horách, v podobě hradu (Tourbillon na vyšším kopci a nedalekého Valléry) s románskou katedrálou na nižší ostrožně, které dodnes vévodí městu a dokreslují jeho typickou siluetu na pozadí štítů alpských velehor.
Pozn.: Z knihy o německých zemích, na druhé straně text. Hlavní město kantonu Valais. Dole lit cca 2cm natržen mimo tiskouvou plochu.

dražba ukončena: 15.11.2018 21:10:30

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (15.11.2018 21:05:30) 3842