. - Město Sitten ve Švýcarsku 16. stol.

Dřevoryt, 36x26 cm, nesignováno, volný list.
Zobrazuje měso a dvě opevněná biskupská sídla na dominantních horách, v podobě hradu (Tourbillon na vyšším kopci a nedalekého Valléry) s románskou katedrálou na nižší ostrožně, které dodnes vévodí městu a dokreslují jeho typickou siluetu na pozadí štítů alpských velehor.
Pozn.: Z knihy o německých zemích, na druhé straně text. Hlavní město kantonu Valais. Dole lit cca 2cm natržen mimo tiskouvou plochu.

.
24621. Město Sitten ve Švýcarsku 16. stol.
Dražba ukončena:15.11.2018 21:10:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (15.11.2018 21:05:30) 3842