Mertlík ? - Dívka s kyticí

Olej na kartonu, 34x29 cm, signováno vlevo dole Mertlík?, rán,

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mertlík ?
6567. Dívka s kyticí
Dražba ukončena:01.12.2016 18:46:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč