Meon Smells - What happened?

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 100x50 cm. Signováno vlevo dole autorskou pečetí M. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

99346. What happened?
Dražba ukončena:27.07.2023 21:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč