Meon Smells - Training Mode

Nejdelší strana: 30 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 30x24 cm. Monogramováno vpravo dole autorskou pečetí M.S., datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

123101. Training Mode
Dražba ukončena:08.09.2024 20:13:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč