Meon Smells - Spiderman

Kombinovaná technika akryl, sprej na betonovém plátnu. 60x40 cm. Signováno vpravo nahoře MS. Monogramováno vlevo dole pečetí MS. Nerámováno.

Pozn.: Ručně vyráběné betonové plátno na míru od firmy conqice.com, plátno má pro zavěšení vzadu drážku, za kterou je možné plátno zavěsit jak na výšku tak na šířku.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

77578. Spiderman
Dražba ukončena:25.05.2022 22:56:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč