Meon Smells - Space is mine

Nejdelší strana: 60 cm

Kombinovaná technika - akryl, spray, malba, 60x40 cm. Značeno vpravo dole autorskou pečetí. Datováno vpravo nahoře 22. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

88539. Space is mine
Dražba ukončena:15.01.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč