Meon Smells - Slimer

Kombinovaná technika - akryl a spray na betonovém plátně, 60x40 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Vzadu autorské razítko

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

74577. Slimer
Dražba ukončena:31.03.2022 23:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč