Meon Smells - Sabotage

Nejdelší strana: 80 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 80x60 cm. Značeno vlevo dole autorskou pečetí. Datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

125387. Sabotage
Dražba ukončena:31.10.2024 22:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč