Meon Smells

60793. Royal Flash: Jack of Spades

popis: Kombinovaná technika – akryl, spray, malba, pouring, 60x40 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. Nerámováno.

Pozn.:Royal flash! Poker je pro autora srdcovou záležitostí, proto vytvořil pro Obrazy v aukci uzavřenou kolekci, která tvoří jedinečný celek. Celá serie přesto nese specifický autorův rukopis. Přiložena signovaná karta s číslem edice 2/5.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:11:38

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč