Kombinovaná technika – akryl, spray, malba, pouring, 60x40 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. Nerámováno.
Pozn.:Royal flash! Poker je pro autora srdcovou záležitostí, proto vytvořil pro Obrazy v aukci uzavřenou kolekci, která tvoří jedinečný celek. Celá serie přesto nese specifický autorův rukopis. Přiložena signovaná karta s číslem edice 2/5.
o autorovi: 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.