Meon Smells - Rocky

Kombinovaná technika - akryl, spray, malba 60x40 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Vzadu autorské razítko

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

74252. Rocky
Dražba ukončena:30.03.2022 20:47:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč