Meon Smells - Pimp

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 60x40 cm. Signováno vpravo dole autorskou pečetí M. S., datováno vpravo nahoře 23. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

100418. Pimp
Dražba ukončena:31.08.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč