Meon Smells - Octopus Ice cream

Nejdelší strana: 24 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 24x18 cm. Monogramováno vlevo nahoře autorskou pečetí M.S., datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

114245. Octopus Ice cream
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 03.04.2024 23:50:05 13200