Meon Smells - Love in Space

Nejdelší strana: 70 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole M.S., datováno vlevo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

vydraženo top
116776. Love in Space
Dražba ukončena:12.06.2024 20:07:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč