Meon Smells - Lolita

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 70x50 cm. Značeno vlevo dole autorskou pečetí. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

117437. Lolita
Dražba ukončena:27.06.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč