Meon Smells - Last Holiday

Nejdelší strana: 50 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 50x40 cm. Značeno vlevo dole autorskou pečetí. Datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

125278. Last Holiday
Dražba ukončena:31.10.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč