Meon Smells - Keep Smile

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 70x50 cm. Monogramováno vpravo nahoře autorskou pečetí M. S., datováno vlevo nahoře 23., Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

94603. Keep Smile
Dražba ukončena:31.05.2023 20:28:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč